Domov

Domácí wellness. Proč ne?

Dnes už se jen málokdo spokojí s obyčejným stylem bydlení. Lidé prahnou po dokonalosti, luxusním vzhledu nemovitosti a moderním vybavení. Tak proč si nepořídit bazén a wellness? V tomto ohledu skvěle poslouží vířivky, jacuzzi i sauny. Zapomeňte na běžnou relaxaci na zahradě a pořiďte si domů vířivé vany, které budou pečovat o každičký kousek vašeho těla.

Vířivky mají své kouzlo

Rodiny s malými dětmi, svobodní lidé i senioři ocení vířivky, které přispívají k celkové regeneraci. Co je důležitější než zdraví a duševní pohoda? Vodní masáže prohřejí organismus, to už věděli naši dávní předkové. Vířivky přijdou vhod po náročných pracovních i sportovních aktivitách. Vyženou z lidského těla napětí a stres, což je klíčové. Pokud byste si chtěli doma vybudovat malé wellness centrum, mrkněte se na produkty Albixon a.s. Společnost nabízí kvalitní vířivé vany v nejrůznějších provedeních. Možná vás ohromí modely Kora, Daphne, Kassiopea, Kleopatra anebo Penelope.

Jacuzzi si ihned oblíbíte

Absolutním hitem jsou vířivky jacuzzi. Na první pohled si zamilujete jejich elegantní a nevšední design i četnost masážních funkcí. Jen málokdo ví, že se produkty osvědčené značky pohybují na trhu na 50 let. Spolehněte se na špičkové rozložení trysek, které pečují o celé tělo. Pobyt v jacuzzi, to je odpočinek na vlnách opojení. Pakliže prahnete po skutečném přepychu, dodejte luxusním modelům zastřešení. Jen tak si užijete relaxaci na maximum.

Sauna Sasha Mi – dokonalost sama

Co vám chybí ještě ke štěstí? Doplňte své domácí wellness o sauny. Díky modelu Sasha Mi si dopřejete celkové uvolnění. Za zmínku stojí 3 programy. Určitě vyzkoušíte BIOSAUNU, římskou i finskou saunu, ale také studenou sprchu, tenké deště, tropické masážní efekty i tepidarium. Podívejte se na komfortní produkty společnosti Albixon a.s. ještě dnes!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × three =