Nezařazené

DJ Mekki Martin – milovník hudby od svého narození

Každý má ve svých zálibách jistě velmi zajímavé začátky. Ty, které má právě tento DJ se však začaly psát již v jeho osmi letech, v době různých dětských diskoték. Ta pravá historie ale začala až v jeho 14 letech, kdy ho čekalo první skutečné vystoupení pro živé publikum. Jenom o rok později už čekal Mekki Martina první celovečerní set. A ono místo, kde ho odehrál, byl Tabarin Club v Brně. Jeden z celorepublikově známých klubů s více než 22letou historií. A právě v tomto klubu je Mekki Martin také rezidentním DJem. To vše hlavně díky jeho pověstným setům, které dokáží odrážet aktuální náladu publika a využívat jeho emocí. Dokáže tak skvěle ukázat, jaké zajímavé podoby může mít House music. A právě to je cesta k úspěchu.

Hlavní zlom v kariéře přišel v roce 2008

Pozitivní ohlasy a stále větší zájem na tuzemské scéně  znamenal jedinou věc, a to zájem ze zahraničí. Mezi první země, kam DJ Mekki Martin vyrazil odehrát své sety, bylo Rakousko – konkrétně většina klubů ve Vídni, Slovensko a později důležité Španělsko a věhlasný ostrov Ibiza. Jako DJ se sem poprvé dostal v roce 2009, ale již pět let předtím ostrov začal pravidelně navštěvovat právě proto, aby mohl při práci pozorovat ty nejlepší DJs na planetě.

Součástí významných akcí

Nebylo to však pouze běžné hraní v klubech, jelikož tento DJ má za sebou i velmi úspěšné hraní ve městě Malaga ve Španělsku, kde jeho set zakončoval koncert Boba Sinclaira. Neméně zajímavá zkušenost je ale hraní na ostrově Ibiza před Radio Slave. Vše doplňuje i několik festivalů, jako Creamfields kde hrál před ATB, či festival Beatpatrol, kde se střídal se světoznámým DJem, kterým není nikdo jiný, než Paul Van Dyk. A pokud vás zajímá, kde si ho můžete poslechnout i vy, stačí najet na jeho web, či navštívit videokanál na Youtube a poslechnout si třeba nový klip Beats 4 You.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 3 =