Výživa

Dietní zeleninové těstoviny

Dnešní moderní svět jednadvacátého století je uspěchaný a plný stresu, není proto divu, že se objevují jakési nové životní směry, které se snaží optimalizovat a činit bytí člověka na světě zdravějším a spokojenějším.A nejde jenom o to vyhnout se stresu a být šťastnější, mnohdy je pro strávníky životně důležité změnit svůj jídelníček z důvodů nejrůznějších alergií a nemocí, včetně nadváhy a obezity. Každým dnem přibývá stále více zastánců alteternativních způsobů životosprávy, ať už jde o veganství, RAW stravu nebo staré dobré vegetariánství.

Perfect Pasta, tak trochu jiné těstoviny

Těstoviny miluje snad každý z nás, ne pro každého z nás jsou však těstoviny díky svému složení vhodné. Díky obsaženému lepku nebo vejci nemůže do svého jídelníčku tuto potravinu zařadit řada strávníků a právě pro ně máme řešení. Světlo světa spatřily téměř bez nadsázky zázračné těstoviny Perfect Pasta, nebo-li zeleninové těstoviny.

Zeleninové těstoviny jsou 100% přírodní produkt, který je vyráběn z kořenové zeleniny známé pod názvem Konjac Amorphalus. Tento druh zeleniny se vyznačuje vlastnostmi, pro něž je vhodný nejen pro lidi držící redukční diety, ale také pro strávníky postižené různými nemocemi, jako je například celiakie. To proto, že neobsahuje žádný cukr, tuk ani lepek. Naopak obsahuje vysokou dávku antioxidantů, o jejich potřebě se v dnešním uspěchaném světě hovoří stále častěji.

Výborná příloha pro celiatiky

100 % přírodní zeleninové těstoviny Perfect Pasta budou výbornou přílohou i pro celiatiky, tedy pro strávníky trpící alergií na lepek. Bezlepková dieta je do určité míry velice omezující, neboť lepek nalezneme téměř ve všech potravinách. Perfect Pasta tedy představuje ideální volbu právě pro takto omezené osoby a bezlepkové těstoviny ze zeleniny doporučují i odborníci na celiakii a bezlepkovou dietu.

Složení a obsah zeleninových těstovin je pravidelně kontrolován v renomované České laboratoři ALS, a tak si můžete být jistí, že jsou těstoviny Perfect Pasta vyráběny dle nejvyšších kvalitativních standardů platných v EU.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − five =