Děti, Móda

Dětské oblečení na 365 dnů v roce je z Čech

Pojďte děti oblékat hezky „po česku“. Zaniklé velké textilky nahradily firmy, za kterými stojí české maminky a přesně vědí, co naše děti potřebují. Takovou značkou je už deset let i Veselá nohavice.

Značka Veselá nohavice je jednou z těch, které vznikly přesně na základě potřeb běžné české maminky, jež hledala praktické a funkční oblečení pro své děti, optimálně jiné než čínské výroby, a nenašla jej. Tak sedla za šicí stroj a z pár kousků pro své děti vytvořila nakonec business, který dnes obléká obrovské množství českých dětí. Stylově, prakticky, česky, a za dobrou cenu. Dětské oblečení Veselá nohavice je mezi maminkami pojmem a dokáže naše ratolesti oblékat skutečně 365 dnů v roce.

Veselá nohavice šije česky

Pro mnohé z nás je původ zboží, které kupujeme našim dětem, ale i sobě, velice důležitým. Nechceme levné a nekvalitní oblečení z Číny či neznámého původu. Rovněž netoužíme být ve vleku „módy“ řetězců a oblékat děti unifikovaně a bez fantazie. Mnohdy též zcela neprakticky.

Veselá nohavice tvoří podle českých designových návrhů, oblečení šijí české krejčové a vyrábí se většinou z českých materiálů. Jedinou výjimku tvoří materiály softshell a fleece, které z české produkce v potřebné kvalitě a designu pořídit nelze, a tak se tyto materiály dováží ze zahraničí.

Nejen kalhoty

Pod značkou Veselá nohavice se již dávno neukrývají pouze praktické a designově líbivé kalhoty pro děti. Pořád zde kalhoty všech typů pořídíte, ale nejen ty. Velkým hitem jsou dětské lacláče, ale též dětské softshellové kalhoty. Právě je máte možnost kombinovat do skvělých a praktických kompletů z tohoto pro děti tak praktického materiálu a využívat je v dětském šatníku skutečně 365 dnů v roce. Mimo tropických letních dnů se hodí skutečně kdykoliv. Perfektně se udržují a jsou velice odolné. Dětské softshellové bundy lze pořídit ve stejné barevné kombinaci jako kalhoty, nebo v jiné kontrastní barvě. Hitem v sortimentu jsou též dětské mikiny (zejména flísová mikina), dětská pyžama, ale i různé doplňky (šátek na hlavu, čepice apod.).

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − 11 =