Děti

Dětské herny: Kam vzít děti v zimě

Jakmile začnou podzimní plískanice a posléze první mrazíky, nastává rodičům problém. Kam vyrazit s dětmi ve chvílích, kdy se obvykle chodí na hřiště, pískoviště nebo procházku? Párkrát pomůže návštěva muzea nebo hvězdárny, občas se podaří domluvit hraní u kamarádů, ale ani to situaci úplně neřeší. Kdyby byl alespoň sníh na pořádnou koulovačku…

Máte pocit, že není kam jít? Omyl!

Víte, že poblíž vašeho bydliště se určitě nachází spousta vhodných míst, kde se děti na několik hodin zabaví, jen jste na ně možná zatím nenarazili? Autoři portálu VenKaždýDen.cz si uvědomili, že mnoho rodičů nemá dostatečný přehled o možnostech, které se jim nabízí, a začali sestavovat stále se rozšiřující přehled heren a dětských koutků v celé České republice. Jak už název napovídá, prvotní zaměření stránky bylo na venkovní hřiště, jelikož není nic zdravějšího než častý pobyt na čerstvém vzduchu. Až se venku vyčasí, můžete začít brouzdat katalogem venkovních atrakcí, prozatím se ale zaměřte na zastřešené dětské herny.

Všechny informace jako na dlani

Stránky VenKaždýDen.cz jsou uživatelsky příjemné a umožňují vyhledávání podle lokace i typu hřiště. Po rozkliknutí konkrétní položky můžete načerpat veškeré informace, které vám pomohou k rozhodnutí, jestli zrovna tohle je to pravé ořechové pro vaše dítko. Zjistíte zde, o jaký typ hřiště se jedná, jakým povrchem je opatřeno, zda se jedná o menší či větší prostor, jestli je k dispozici hygienické zařízení, jaké herní prvky bude mít vaše dítko k dispozici, zda můžete počítat s možností hlídání, u indoorových heren pak také otevírací dobu.

Indoorové herny v Brně

Zajímá vás například, kam vyrazit s dětmi v Brně a okolí? Vyhledávač portálu VenKaždýDen.cz vám nabídne hned 16 možností, z nichž některé by vás pravděpodobně bez malé pomoci nenapadly. Jednotlivé herny se od sebe velmi liší – někdy jde o mateřská centra či celá hřiště pod střechou, kde se vaše děti vyřádí opravdu do sytosti, jindy o herní koutky v hypermarketech, v nichž můžete ratolesti nechat pod dozorem, zatímco si zařizujete nákupy. Na výběr máte ovšem i kavárny s dětskou tématikou nebo dětské čajovny. Pro moderní rodiče má portál VenKaždýDen.cz ke stažení mobilní aplikaci s GPS, s níž budete moci kdykoliv vyhledat herny a hřiště poblíž místa, kde se zrovna nacházíte.

Mohlo by zaujmout...

1 Comment

  1. Radana07 says:

    Skvělé tipy, to my je spíš hledáme na https://www.venkazdyden.cz/. Objevili jsme to hlavně přes ty hřiště, ale teďka to využíváme i na herny, a to jak u nás, tak na cestách. 🙂 Můžeme si tak udělat přehled o tom, co od místa čekat, a tak vybrat to ideální 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + four =