Móda

Dejte vale podzimní mrzutosti!

Po horkém létě, kdy rtuť teploměru permanentně zůstávala v závratných výšinách, je tady sychravý podzim. Období opadávání listí však nemusí být ve znamení mrzutostí, úzkosti, splínů a smutku. Učiňte podzim veselejší, pomohou vám v tom trička s vtipným potiskem, které naleznete na stránkách Geekshirt.cz. Šiřte dobrou náladu všude, kam vejdete. Vykouzlete úsměv na tváři smutným a otráveným lidem ráno v metru, rozveselte spolužáky ve třídě nebo uvolněte atmosféru na ranní poradě firmy. Zejména šéf ocení váš přístup, když si obléknete tričko s potiskem Peníze nejsou. Všechno. Pokud ovšem očekáváte prémie, poohlédněte se raději po jiné hlášce. Na stránkách e-shopu Geekshirt.cz je jich více než dost.

V soukromí i na veřejnosti

Vtipná trička s potiskem jsou velice oblíbená, a to jak u zástupců mužského pokolení, tak i u žen a dětí. Nosit je můžete všude, kam se vám zachce. Vyjádřete svůj názor, aniž byste otevřeli ústa a vyberte si některý z mnoha vtipných potisků. A co více? Vybírat můžete dokonce i z barevných variací triček, mikin, tílek a dětských body. Protože jsou trička s vtipným potiskem opravdu vtipná, velice oblíbená a není jich nikdy dost, nabízíme vám na e-shopu Geekshirt.cz pravidelné akce. V plném proudu je v současné době akce, při níž k nákupu triček obdržíte stejný počet triček zdarma. Koupíte-li si tedy jedno vtipné tričko, druhé dostanete zdarma, zakoupíte-li si dva kusy, přidáme vám dva zdarma. Výjimkou samozřejmě nejsou ani až 50% slevy na trička a mikiny.

Ze skladu přímo k vám

Víme, že čekání dovede jednoho pořádně otrávit, proto jsme toto slovo vymazali ze slovníku e-shopu Geekshirt.cz a objednané zboží doručujeme nejpozději do tří pracovních dnů.

Jestliže měsíc říjen utekl jako voda, listopad určitě nebude jiný a my si vás tak dovolujeme upozornit na to, že se období svátku blíží mílovými kroky. Zároveň si také troufáme říci, že tričko s vtipným potiskem určitě udělá pod stromečkem hromadu radosti. Udělejte proto radost nejen sobě, ale i svým blízkým.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − 14 =