Krása

Darujte ten nejkrásnější šperk

Chcete udělat radost své milé nebo potěšit maminku či babičku? A co udělá největší radost ženě? Vždy krásný šperk. Dokonalé a blyštivé náušnice, úžasný prsten nebo náramek. Nebo chcete udělat důležitý životní krok a požádat o ruku svou přítelkyni? Pak k takové příležitosti musíte koupit také ideální prstýnek, který bude brát dech.

Šperky na zakázku

Až budete vybírat, poohlédněte se po prodejci, který má dlouholetou tradici, státní punc a je schopen vám vyrobit šperk i na zakázku. Takovou společností je i Zlatnictví Jitka Formánková s kamennými obchody v Kladně a Stochově a vlastní výrobní dílnou. Na trhu toto zlatnictví působí již 25 let. Zlaté šperky včetně zásnubních prstenů lze vyrobit na zakázku. Obchod spolupracuje pouze s ověřenými dodavateli a veškeré šperky jsou opatřeny i výrobním a státním puncem.

Kolekce z bílého nebo žlutého zlata

Bílé či žluté zlato. Oboje je krásné a má své kouzlo. Můžete si vybrat krásný a stylový řetízek, náramek nebo náušnice, které jsou ozdobou většiny žen už od útlého věku. Nabídka se soustřeďuje na typy pro každodenní nošení, stejně jako na elegantní kousky. Stejně tak jsou zde i náušnice pro nezapomenutelné příležitosti. Vždy najdete perfektní pár.

Samostatnou kapitolou jsou prstýnky. Darujte ručně vyráběný prsten. Každý píše svůj vlastní příběh. Určitě najdete přesně takový styl, který vaše blízké ohromí. Vybírat můžete mezi jednoduchými prsteny i takovými, které jsou zdobené různými kameny. A pokud si nic nevyberete, můžete si nechat vyrobit takový, který bude podle vašeho „gusta“. A samozřejmě nejdůležitější prsten, který kdy darujete, je ten zásnubní. Ten vybírejte obzvlášť pečlivě. S láskou darované šperky ze žlutého či bílého zlata budou vaší milované dokonale slušet.

A rada na závěr. Při výběru správného prstenu dbejte na správnou velikost. Ve zlatnictví vám ji určí podle speciálních měřících kroužků a doma lze měřit pomocí provázku. Bylo by škoda pokazit romantický večer, který mohl být výjimečný, špatně zvolenou velikostí.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + 15 =