Zdraví

Darujte pod stromeček pravou thajskou masáž

Přemýšlíte nad posledním dárkem pro náročnou ženu? Obdarujte ji poukazem na tradiční thajskou masáž od rodilé Thajky. Dárkové poukazy seženete dnes téměř u všech poskytovatelů thajských masáží v Praze. Někteří nabízejí i masáž do domu pro opravdu pracovně vytížené klienty a osoby, pro které je i jinak obtížné cestovat za masérem.

Thajská masáž letem světem

Jak probíhá klasická thajská masáž? Velmi odlišně než bývá zvykem u jiných druhů masáží. Pochází z prastarého orientálního učení, které se předává po generace v nezměněné podobě. Thajská masáž ve své prapůvodní formě pracuje s celým tělem nebo částmi těla. Spojuje přitom prvky akupresury, jógy a meditace. Certifikovaní maséři z Thajska znají lidskou anatomii a při masáži používají doteků celého těla, například svých chodidel a loktů k dosažení kýženého efektu pro hluboké uvolnění svalů. Cílem thajské masáže je harmonizace proudění energie v těle, čímž dojde k uzdravení a odstranění bolesti v konkrétních částech těla. Na tom není nic divného, se stejnými principy se setkáte i v tradiční čínské medicíně, ta také pracuje s energetickými body.

Proč zvolit thajskou masáž?

Thajská masáž pečuje nejen o tělesnou schránku, ale rovněž o duševní zdraví. Pomáhá od bolestí zad a svalů. Uvede člověka do hlubokého stádia relaxace a umožňuje lépe snášet každodenní stres. Regeneruje svaly po vysoké fyzické zátěži. V některých případech přináší i úlevu od psychosomatických potíží. Tradiční celotělová masáž trvá několik hodin, pro efekt však většinou postačí, když jí masér věnuje intenzivních 60 minut soustředěné práce. Soustředit se přitom lze na celé tělo, záda a šíji klienta, masáž rukou či nohou. Klient zůstává oblečený v pohodlném oděvu, olejové masáže však předpokládají kontakt s kůží. Příjemná vůně a hudba jsou k tomu všemu dalším velkým bonusem.

Thajská masáž domů

Poukazy za výhodné ceny najdete ve městě Praha – Thajské masáže zde předplatíte výhodně za 499 Kč na 60 min. a za 699 Kč na 90 min. Nechte si poukázky doručit zdarma do schránky a na Vánoce máte bez práce originální dárek pro ženu i muže. Obdarovaný se do 30. 6. 2017 jednoduše objedná do salonu zařízeného podle pravidel Feng Shui, nebo se domluví, že za ním masérka přijede až domů. Buďte originální a zvolte zdraví prospěšný dárek!

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × two =