Móda

Dámské oblečení, které má styl

Dámská móda se zdá být nevyčerpatelnou studnicí. A přece, dámy, také se vám občas stane, že některé styly různých značek vám vyrazí dech? Adeptem na další fascinaci je nový brand, který může hlásat: „Buďte moodní.“ Čili móda na druhou.

Stylové dámské oblečení

V obchodních řetězcích najdeme nepřeberné množství módních kousků. Lépe řečeno, trendových. Sériová výroba s jistým odstupem reflektuje trendy, které udávají prémiové značky. Zkráceně nadneseno – co vidíte na módních molech věhlasných haute couture brandů, to se za rok objeví v běžně dostupných řetězcích. Všude tak jednu sezonu vládnu křiklavé barvy, volány, přezdobený styl, zkrátka romantika. Další etapu evokuje umírněný design. Přírodní barvy, inspirace venkovem v duchu kovbojském. Žádná z těchto značek nemá ovšem svůj typický styl. Proto pokud žádáte originalitu, zaměřte se právě na brand, jehož styl je snadno rozpoznatelný. Takovou značkou je Moodo.

Originální dámské kousky

Jak popsat charakter Moodo? Elegance protknutá boho stylem. Velmi vkusné šaty do společnosti mohou být krásné, často ovšem nebývají pohodlné. Dámské oblečení Moodo, tedy trička, sukně, kraťasy i šaty, mají pohodlné střihy, zároveň respektují siluetu postavy, takže se nemusíte bát neforemných oversize linií. Tyto kousky budou slušet každému. Například dámské šaty Moodo vynikají uvolněnými prvky. Takzvaný áčkový střih sedne i dámám s pár kily navíc, formu oděvu dodá elegantní pásek. Nadchnou vás také různé motivy i krajkové zpracování šatů. Milujete-li antický styl, zde si určitě vyberete. Dámská trička Moodo rovněž nabízí pohodlnější strukturu. Velmi vzdušnou a s krásnými grafickými prvky. Bude se vám líbit evokace netopýřích rukávků s volánkovitými efekty. A zmínili jsme boho styl, nemohou zde proto chybět folklórní prvky. Móda pro moderní ženu se smyslem pro originalitu. To je nálada, anglicky mood. Čili, buďte moodní.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + seventeen =