Móda

Dámské kabelky jsou základem šatníku

Jsou černými dírami, v nichž mizí rozličné předměty. Musí ladit s opaskem a botami. Milujeme je i nenávidíme. Ať už jich vlastníme třeba stovky, nikdy jich není dost. O čem je řeč? Přece o dámských kabelkách!

Kvalita i kvantita

Jistě se najdou i takové ženy, které vlastní jen jednu kabelku pro všechny příležitosti – do práce, do divadla, na rande, na výlet nebo na party. Není jich ovšem moc. Většina z nás se raději vybaví různými modely, které můžeme střídat dle potřeby. Je radostí kombinovat dámské kabelky s modelem, který máme na sobě, s botami, opaskem nebo pokrývkou hlavy. A když už si pořídit novou kabelku, sáhneme nejraději po luxusním modelu, který nejenže zaujme okolí, ale také nám dává jistotu, že se nerozpadne pod náporem naših osobních věcí a nepřijde o barvu při prvním deštíku.

Nadčasový materiál

Není pochyb o tom, že nejspolehlivějším materiálem prověřeným časem je pravá kůže. Ačkoliv vás kožené luxusní kabelky mohou nejprve odradit o něco vyšší cenou, než za jakou pořídíte výrobky ze syntetiky a lehčích materiálů, vězte, že tato nestárnoucí klasika se vám vyplatí. Budete s ní in nejen dnes, ale i za dvacet let, a na rozdíl od umělé kůže vám tak dlouho může skutečně vydržet. Je ovšem jen na vás, zda se spolehnete na odolné kožené kabelky, nebo dáte přednost levnější variantě. Umělá kůže sice dříve popraská a ošoupe se, přesto s ní však můžete udělat hodně parády – zvláště tehdy, pokud chcete mít spíše větší výběr kabelek, takže jednotlivé kousky nebudete brát ven příliš často.

Jaká kabelka by vám rozhodně neměla chybět

V posledních letech získávají na popularitě tzv. crossbody kabelky. Jedná se o klasickou kabelku, která může být vyvedena v jakékoliv velikosti – důležité je, že je vybavena popruhem přes rameno s posuvným mechanismem. Její nošení je tak naprosto pohodlné, a navíc lze pás upravit přesně na potřebnou délku. Crossbody kabelka tak představuje kombinaci elegance, jakou mohou poskytnout jen sofistikované dámské kabelky, a ležérního, pohodlného stylu. Ideální jsou například na dovolenou pro celodenní chození, unosíte je však všude. Vejdou se do nich všechny vaše nezbytnosti a mnohem víc.

Ať už toužíte právě po tomto trendu, nebo sháníte oversized kabelku s velkým množstvím úložného prostoru, či snad psaníčko do divadla, můžete najít tu pravou na stránkách www.blaire.cz. Tento módní e-shop si pro vás připravil nabídku kabelek věrnou posledním trendům z pravé i umělé kůže, k nimž můžete přidat i ladící pásek nebo peněženku.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + eight =