Sport

Dámské atletické dresy s novými vzory jsou tady

Výrobce sportovních dresů, DDsport, připravil novou kolekci designových atletických dresů pro ženy. Vedle skvělého designu mají dresy i špičkové funkční vlastnosti, které umí podpořit sportovní výkon.

Do nových atletických dresů DDsport se rychle zamilujete

Nové dámské atletické dresy ocení profesionálky, ale hodí se i pro rekreační sport. Lze si v nich vyběhnou zaběhat do parku i na hřiště zasportovat. Ocení je atletické týmy, které chtějí zlepšit svoji image a stejným dresem podpořit sounáležitost týmu. Atletické dresy vyrábí DDsport z dokonale funkčních a kvalitních materiálů, které jsou velice odolnými. U atletiky bývají dresy namáhané, proto je vysoká odolnost naprostou nezbytností. Střihová řešení atletických dresů konzultuje DDsport vždy s jednotlivými atletickými kluby, aby odpovídaly pravidlům, ale i potřebám sportovců. Dresy nebrání v pohybu, naopak, sportovcům pomáhají při výkonu. Mají navíc moderní design, který je velice zdařilý a atletky si jej rozhodně oblíbí i kvůli jejich vzhledu.

Pojďte obléct svůj atletický tým do nového dresu

Předveďte svůj atletický tým na stadionu v nových dresech, Atletické dresy jde doplnit o atletické trenýrky a další doplňky pro tým. Až do posledního ručníku či sportovní tašky. Dresy jde potisknou, včetně přidání sponzorů.

Výhodou je, že se zakázky archivují, takže další dresy, pro stávající i nové členy týmu, je možné následně objednávat velice snadno. Archivace je po neomezenou dobu a doobjednávat lze již od 1 ks dresu. Grafické studio DDsport pomůže dokonce s vlastním návrhem dresů tak, abyste na stadionu s týmem zazářili s nekompromisně originální image. Dejte svému týmu identitu a styl.

Výroba dresů pro český profesionální i zájmový sport

DDsport – to je výroba dresů a týmového oblečení pro celou řadu sportů. Dresy podporují týmového ducha profesionálních i amatérských týmů. Vybrat si lze z navržených dresů, nebo přijít s vlastní návrhem designu. Firma umí vyrobit obojí. Dresy skvěle odvádí pot, udržují se suché, jsou odolné a pohodlné. K dispozici mají sportovci a týmy dresy pro hasičský sport, florbal, fotbal, hokej, volejbal, házenou, basketbal, atletiku, šipky, rugby, americký fotbal, cyklistiku, fitness, stolní tenis, badminton, motokros, plavecké sporty, hokejbal, inline hokej, esport i bowling.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine − 5 =