Krása

Co vše budete potřebovat k modelaci nehtů?

Říká se, že pěstěné nehty jsou vizitkou každé ženy. Vy ovšem máte nekvalitní lámavé nehty, které jsou spíš pro ostudu? Řešení nabízí modeláž nehtů, díky níž už nebudete muset své ruce skrývat.

Chraňte si své nehty

Ať už se rozhodnete pro akrylové nebo gelové systémy, je třeba mít na paměti, že musíte své vlastní nehty chránit před poškozením. Z toho důvodu se na ně před samotnou modeláží nanáší nejprve podkladové gely, jež zároveň slouží jako základní vrstva. Poté přichází řada na modelaci, která se neobejde bez stavebních gelů. Zakrývají nedostatky na vašich nehtech, práce s nimi je rychlá a snadná. Jsou totiž husté tak akorát, nikam nestékají, dobře se roztírají, po působení UV lampy jsou pevné a pružné. Trvanlivost nehtů na závěr podpoříte vrchními gely, jež nehet zpevní a dodají mu finální lesk.

Gel nebo akryl?

Gel laky se doporučují aplikovat na nehty, které není potřeba uměle prodlužovat. Oproti běžným lakům na nehty se liší nutností vytvrzení pomocí UV lampy. Takto upravené nehty vám vydrží až několik týdnů. Akrylový systém se doporučuje ženám s problematickými nehty, neboť je dokáže díky obsaženému tvrdidlu velmi dobře zpevnit. Tento proces se děje přirozeně na vzduchu, není potřeba UV lampa.

Nepřeberné množství gelových doplňků

Kromě nepostradatelných štětců a pilníků je nabídka sortimentu barevné gely, šablon a zdobicích pomůcek skutečně obsáhlá. Zaměříme-li se na Nail art zdobení, jmenujme například různobarevné glitry a kamínky, které se hodí hlavně pro slavnostní příležitosti. Spider gely se používají k tvorbě pavučinového designu, protože s nimi uděláte extra tenké 3D linky. Ty vypadají velmi efektně na barevných gelech s metalickými či pastelovými odstíny. Máte velmi krátké nebo ulomené nehty? Nevadí, nehtové tipy a šablony vám je prodlouží a vytvarují dle vašeho přání.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twenty − 20 =