Móda

Co ve vašem botníku nesmí chybět

Chystáte se na novou letní sezónu? A zkontrolovala jste svůj botník? Je více než možné, že v něm budete postrádat skutečné letní hity, kterými jsou například letní kozačky. Kromě nich určitě využijete klasické pohodlné sandály pro každodenní nošení, žabky pro opravdu horké a parné dny či baleríny pro chladnější večery. Ve sbírce obuvi však nesmí chybět ani dámské lodičky, vhodné pro společenské akce a večírky.

Dámské lodičky se dají rozdělit hned do několika kategorií. Některé ženy uvítají nízký podpatek nebo platformu, jiné rády zvolí jehličkový podpatek či lodičky otevřené, špičaté nebo kulaté. Výběr lodiček však vždy záleží na ženině vkusu, jejích potřebách a preferencích.

letními kozačkami budete skutečně stylové. Stejně tak jako zimní mají i letní modely různou délku a mohou sahat až ke kolenům. Jsou však odlehčené, obvykle semišové s dírkami, aby nohy mohly v teplém počasí „větrat“. Mezi jednotlivými modely naleznete jehličkové i jemně zvýšené podpatky, kozačky zdobené přezkou i zcela hladké typy, nejčastěji v bílých, béžových hnědých nebo černých variacích. Letní kozačky jsou praktické k šatům i sukním a upotřebíte je prakticky kdykoli.

Široký výběr nejen letní obuvi nabízí internetový obchod Stroll Obuv s oficiálními webovými stránkami www.stroll-obuv.cz. Zde můžete snadno hledat obuv dle specifických kategorií a podkategorií a u jednotlivých modelů si detailně prohlédnout jejich design a pročíst specifikaci. Zboží lze snadno objednat za skvělé ceny, proto se vyplatí e-shop pořádně prohledat a najít si zde své favority. Nejen, že nákupem rozšíříte svoji kolekci bot a budete následovat nejnovější trendy, ještě ušetříte. A tak neváhejte a pořiďte si žhavé novinky sezóny co nejdříve.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 + ten =