Podnikání

Co nesmí chybět na vánočním večírku? Balónky a mnoho dalšího

Pokud máte na starost vánoční večírek nebo budete pomáhat s jeho organizací, pravděpodobně už začínáte plánovat. Nachystat takovou akci totiž není jen tak. My pro vás máme pár tipů na drobnosti, které podtrhnou atmosféru, přitom stojí pár korun.

Pochopitelně vždycky záleží na tom, zda se chystáte pořádat seriózní vánoční večírek, nebo vám jde spíš o to užít si trochu legrace. Z níže uvedených tipů si každopádně vyberete v obou případech.

Vánoční čepice

Vánoční čepice na vánoční večírek prostě patří. Vsaďte se, že přijde aspoň jeden vtipálek, který ji bude mít na hlavě. Nebo to budete vy, kdo pobaví? Čepici pořídíte za pár desítek korun.

Doplňky do foto koutku

V dnešní době je velmi populární mít na každé akci fotokoutek. Nemusíte ani zvát speciální fotografy. Stačí pověřit jednoho schopného člověka, který má dobrý foťák, a nakoupit foto doplňky. Co by to bylo za fotokoutek bez mrkvového nosu pro sněhuláka, brýlí, moustache knírku, santovských vousů nebo sobích parohů?

Trochu sněhu

Budete dekorovat místnost? Věšet girlandy, dávat svíčky na stoly? Na okna, zrcadla či větvičky je možné aplikovat také umělý sníh ve spreji. Venku to zatím na sněžení nevypadá, tak si užijte aspoň umělé pokrývky.

Tip pro ty, co sníh ve spreji neznají: Abyste vytvořili pěkné motivy, je zapotřebí pořídit si také šablonu. Chcete-li ušetřit, můžete si nějakou vytisknout z internetu a vystřihnout.

Balónky, klidně i s heliem

Balónky by neměly chybět na žádné párty ani oslavě. Dají se sehnat i takové, co mají speciální vánoční potisk. Dost parády ovšem uděláte i s těmi obyčejnými. A jestli si s nimi chcete užít více zábavy, nafoukněte je heliem. Až bude osazenstvo mírně v náladě, můžete se pobavit nad šmoulími hlasy.

Více inspirace na nejrůznější dekorace a párty doplňky najdete například v e-shopu Olo.cz. Ten se prodejem párty vybavení přímo zabývá.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × five =