Krása

Clip in vlasy pro krátké účesy. Jak na ně?

Často se setkáváme s otázkou, jestli je možné použít clip in vlasy a jiné vlasové náhrady i u krátkých vlasů. Obavy z neúspěchu použití takových vlasů jsou pochopitelné, ale není nutné na ně myslet. V první řadě je potřeba definovat krátké vlasy z pohledu použití takových vlasových doplňků. Clip in vlasy jsou specifické tím, že není úplně jedno, do jaké délky vlasů použijete jak dlouhé vlasové náhrady.

Pokud máte krátké vlasy a uvažujete nad koupí clip in vlasů, musíte vědět, jakou délku a barvu potřebujete. V případě, že máte specifickou barvu vlasů, se neobávejte koupit si lidské clip in vlasy co nejpodobnější své barvě. Lidské vlasy můžete později dobarvit na vlastní barvu vlasů. Délka je stejně důležitá. Musíte však vědět, že nejkratší vlasy, na něž je možné použít clip in vlasy, musí být aspoň 8–13 cm dlouhé. Na kratší vlasy bohužel nelze použít žádné jiné vlasové náhrady než tradiční paruky. Pokud ale patříte do skupiny s vhodnou délkou vlasů, máte štěstí a můžete se zkrášlovat pomocí těchto doplňků. Pozor! Bez zkušeností s těmito doplňky se obraťte prvně na odborníky, kteří vám všechno vysvětlí a předvedou. Užívání vlasových náhrad není komplikované, ale pokud si napoprvé necháte poradit, ušetříte si námahu a budete okamžitě vědět, jak se správně postarat o profesionálně doplněný účes.

Upozorňujeme vás, že pokud máte krátké vlasy a toužíte po vzhledu s dlouhými vlasy bez vrstvovitého dojmu, může to být problém. U krátkých vlasů (8–13 cm) se jednolitého efektu dlouhého účesu nedá dosáhnout, a proto potřebujete k ruce odborníka, který váš účes co možná nejlépe přizpůsobí vašim představám a požadavkům. Pokud je vaším cílem delší účes rychle a jednoduše, budete určitě spokojeni a spokojenost je základem šťastného života.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − sixteen =