Domov

Čím se řídit při výběru nové sedačky

Sedací souprava je jeden z typů nábytku, bez něhož se jen těžko obejdete. Samozřejmě existují výjimky potvrzující pravidlo, ale je jich jako šafránu. Kam jinam než na sedačku byste chtěli posadit časté a početné návštěvy nebo si užít poklidný večer s rodinou u oblíbeného filmu. Sedací soupravy už dávno neslouží pouze k sezení u televize. Jejich funkčnost se stále více rozšiřuje, a stávají se tak univerzálním vybavením domácnosti. Dnes poslouží také jako úložné prostory a občasný prostor k přespání.

Velikost je důležitá

Dostupných velikostí je dnes na trhu vážně mnoho, takže se nemusíte bát, že byste si nevybrali. Má-li být sedací souprava umístěna do menší místnosti, dejte pozor, abyste nevybrali zbytečně mohutnou a robustní. Malému prostoru více sluší menší sedačky ve větším počtu. Do velikých a rozlehlých hal si dopřejte skutečné pohodlí a velikost neřešte. Uvidíte sami, že až pozvete přátele na oběd, budete rádi, že ji máte.

Typ konstrukce

Rovná, elková, učková nebo rohová sedačka. Záleží jen na vás, a hlavně na prostoru, kam ji budete pořizovat. Sedačky s tvarem do písmene u jsou velmi oblíbené u početných rodin. Pohodlně se na ně posadí všichni. Skromnější prostory bývají zpravidla vybaveny rohovými sedačkami, jejichž tvar prakticky šetří okolní prostor.

Co právě teď letí?

Pokud chcete vědět více o současných trendech na trhu pohovek, měli byste vědět o modelu zvaném sedací souprava 3+2+1. Zjednodušeně řečeno se jedná o tři kusy nábytku skládající se z jedné trojsedačky, jedné dvousedačky a křesla. Ať už jste zastánci klasiky, či obdivujete nejmodernější nábytek, nakupovat můžete na e-shopu www.lumax-nabytek.cz. Získáte zde nejen zajímavé designové kousky, ale i kvalitní zákaznický servis, profesionální přístup, montáž nábytku a dopravu zdarma.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + 8 =