Krása

Chcete potěšit svou maminku? Donáška květin je skvělou volbou

Slaví vaše maminka za pár dnů narozeniny? Bohužel nemáte možnost za ní v tento významný den přijet? V takovém případě vám pomůže vykouzlit jí úsměv na tváři donáška květin. Stačí vybrat oblíbené druhy, přidat k pugétu vzkaz a nechat ho doručit do jejího zaměstnání, případně domů. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se v dané oblasti obrátit a jak celý proces funguje.

O rozvoz květin se postará Fleurop, což je v podstatě online květinářství. V podstatě se nejedná o nic složitého, proces se skládá z několika jednoduchých kroků. Stačí mít připojení k internetu a objednat si doručení květin přes stránky výše zmíněného květinářství. V nabídce je pestrá škála kytic. Jelikož se snaží Fleurop usnadnit práci svým zákazníkům, nabízí už přímo kytice podle různých příležitostí – narozeniny, výročí, svátek, poděkování a podobně.

O květinovou vazbu se starají profesionálové

Fleurop spolupracuje s mnoha partnery po celé České republice, takže se o vazbu květin postarají profesionální floristé, již se nacházejí v blízkosti adresáta. Nemusíte se tak bát, že by se k vaší mamince dostaly květiny se zpožděním, a ještě zvadnuté.

Používají se vždy čerstvě řezané květiny. Samotné kytice jsou doručeny v dárkovém balení, takže působí elegantně a slavnostně.

Kolik rozvoz květin stojí?

Pokud pomineme cenu květiny, pak ještě platíte za dodání. Ceny jsou stejné pro všední dny, víkendy, ale také za opakované doručení, a to 159 korun. Sami si zvolíte také čas, kdy přesně mají být květiny doručené. Rozvoz květin je zajištěn do několika hodin od objednání, takže klidně můžete objednat dnes ráno, a ještě v tentýž den bude kytice doručena adresátovi.

Tak neváhejte a potěšte svou maminku (ale klidně i někoho jiného) květinou. Tou žádná žena nepohrdne. Více informací najdete na https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-ceska-republika.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × one =