Domov

Chcete koupit nebo prodat nemovitost? Navštivte portál CINCINK

Máte v plánu pořízení nové nemovitosti a procházíte všechny dostupné portály? Nabídka s vysněným domem či bytem se však může ukrývat na novém férovém realitním portálu CINCINK. Ten je navíc skvělým místem i pro všechny, kteří chtějí prodat svou nemovitost. Inzerát vložíte zdarma, ale to zdaleka není jediná výhoda. Důvody, proč navštívit a využívat portál CINCINK, najdete v tomto článku.

Férový realitní portál CINCINK je ideálním místem pro kupující i prodávající

Při hledání vysněné nemovitosti můžete mít pocit, že máte všechny nabídky projíté. Každý inzerát vám přijde povědomý a pomalu nic vás nepřekvapí. Jste si ale jistí, že sledujete každý významný portál? Protože férový realitní portál CINCINK je místem, kde na vás čekají nové nabídky prodeje bytů či domů. Za pár kliknutí si pohodlně nastavíte hlídání nových inzerátů splňujících předem daná kritéria. Máte tak jistotu, že vám nic neuteče a o nové nabídce se dozvíte mezi prvními, což může být velká výhoda.

Realitní portál CINCINK je skvělým místem také pro prodej nemovitosti. Vzhledem k tomu, že je inzerce zdarma, stačí jen vytvořit lákavou nabídku a počkat, až se začnou hrnout kontakty a zájemci o osobní prohlídku. A protože nejde o obyčejnou stránku, ale o komplexního pomocníka ve světě nemovitostí, můžete si objednat služby pomáhající s tvorbou inzerátu. Jde o profesionální nafocení, díky kterému perfektně vynikne byt či dům. V poslední době je také často využívaná virtuální vizualizace, kdy jsou do interiéru přidány moderní prvky tak, aby vypadal jako z katalogu o bydlení a nabídnul potenciálním zájemcům náhled na to, jak mohou prostor přetvořit. V případě větších nemovitostí se hodí i vytvoření 3D plánku, kde jsou jasně patrné jednotlivé místnosti a jejich uspořádání.

Nekažte si sen o novém bydlení zbytečnými problémy

Během koupě bytu se můžete dopustit hned několik zásadních chyb. Během prohlídky například zanedbáte případné nedostatky a problémy, takže se vám následná rekonstrukce nepříjemně prodraží. Vyhnete se tomu díky technické inspekci nemovitosti, kterou jednoduše objednáte na portálu CINCINK. Další nebezpečnou nástrahou je smlouva. Pro její kontrolu raději využijte právní služby. Drobný poplatek je totiž nic ve srovnání s klidem, jaký získáte díky dobře sepsané smlouvě.

Využijte pomoc s přípravou prodejního inzerátu

Pomoc profesionálů ve svém oboru se může hodit také při prodeji nemovitosti. Krásné fotky a výstižný text jsou totiž tím hlavním, čím zaujmete potenciální zájemce. Díky doplňkovým službám na portálu proběhne prodej bytu jako po másle. I při využití více služeb bude cena nižší v porovnání s běžnou provizí pro realitní kanceláře.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × one =