Výživa

Chcete konečně zhubnout bez jojo efektu?

Před námi jsou Vánoce a v souvislosti s cukrovím vám už možná občas přijde na mysl tradiční lednové hubnutí. Snažíte se o něj každoročně a žádný efekt není vidět? Výmluvy nejsou na místě. Shodit pár kil může každý, když se naučí hubnout správným systémem.

Ne všechny metody hubnutí jsou stejně efektivní, což možná potvrdíte z vlastní zkušenosti. Některé diety, byť jsou drastické, nemají účinek, případně fungují jen dočasně a ztracená kila se rychle vrací zpátky. Šílené diety nejde držet dlouhodobě, protože tělo potřebuje pestrou stravu. Nicméně po návratu k ní začne váha stoupat na původní číslo, a kolikrát ještě výš. Co tedy dělat, když diety jsou k ničemu?

Klíčem k úspěchu je zdravé stravování

Bez úpravy jídelníčku nikdy nezhubnete, i kdybyste se mučili cvičením několik hodin denně. Místo jednostranně zaměřené diety však vaše tělo potřebuje pestré a zdravé stravování. Nejste si úplně jistí, co přesně to znamená? To je právě ten důvod, proč nehubnete. Tak si nechte poradit.

Vedení odborníkem zdarma

Lepší než škodit tělu nevhodnými dietami je obrátit se na odborníky, kteří vám jasně řeknou, co jíst, kolik toho sníst a jak často cvičit. Jedině tak dosáhnete své vysněné postavy.

Mnoho lidí si myslí, že tato možnost je dostupná jen vyvoleným, avšak opak je pravdou. Mezinárodní koncept dietetických center NATURHOUSE založený před více než 20 lety ve Španělsku má v ČR 85 poboček. Jakoukoliv z nich můžete navštívit a zdarma tam dostat radu. Odborníci na výživové poradenství poradí nejen jak se správně stravovat, ale také jak se hýbat. Budou stát po vašem boku po celou dobu hubnutí, a to úplně zdarma.

Uvidíte, že zdravé jídlo může být chutné a nenáročné na přípravu. Pro výživové poradce z NATURHOUSE je totiž důležité, aby vás hubnutí příliš neomezovalo. A třeba si nakonec na zdravý jídelníček tolik zvyknete, že ho nebudete dodržovat pouze během hubnutí. Určitě by to prospělo celému vašemu tělu.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + 10 =