Cestování

Cesta kolem světa ze školní lavice

V době jednadvacátého století, kdy již dávno padl význam hranic jakožto takový, je cestování stále skloňovanějším výrazem. Poznávat cizí země, kulturní bohatství a děditství předků láká nejednoho z nás a také proto je cestovní ruch neustále se rozvíjejícím oborem, který si žádá stále nové posily, jež by dál šířily poselství a vůni nejen zemí čpících exotickou vůní moře a plodů ananasovníků, ale také zemí českých, ve kterých se ukrývá tolik přírodních krás a kulturního dědictví.

Školní lavice pro dobrodruhy

Že spojení slov školní lavice a dobrodružství nejdou dohromady? Právě naopak! Dobrodružství začíná ve školních lavicích, a to studiem cestovního ruchu na střední škole ARCUS. Střední škola ARCUS Praha nabízí čtyřleté denní maturitní studium v oboru cestovní ruch, jež vás připraví na širý svět.

Studium cestovního ruchu je systematické a velice přínosné. Základním kamenem jsou odborné předměty, jež úzce souvisejí s cestovním ruchem. Žáci tohoto studijního oboru budou tedy rozvíjet své znalosti a schopnosti v oboru technika cestovního ruchu, ekonomika cestovního ruchu, zeměpis, chybět samozřejmě nesmí ani právo, obchodní korespondence a další navazující a rozšiřující předměty. Teoretické vlastnosti nabyté v lavicích žáci zhodnotí v odborných praxích, jež je připraví na realitu každodenního života.

Aby řeč nestála

Střední škola ARCUS klade vysoký důraz na výuku cizích jazyků, neboť právě ty jsou důležitým předpokladem pro úspěch v tomto oboru. Na střední škole tak žáci mohou studovat angličtinu, španělštinu, němčinu, ruštinu a francouzštinu. Samozřejmostí je i výuka výpočetní techniky, která hýbe moderním světem jednadvacátého století a bez níž se objedeme jen stěží.

Studujte cestovní ruch na střední škole ARCUS v Praze a zvyšte své uplatnění v tomto atraktivním oboru, který doslova dýchá dobrodružstvím a poznáním.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 4 =