Domov

Bytový architekt promění jakýkoliv interiér k nepoznání

V současné době se trendy ve světě bydlení ubírají úplně jiným směrem než před deseti lety. Pokud jste zrovna dostavěli vysněný bungalov, koupili byt v centru města, nebo pouze nejste spokojeni se stávajícím zařízením místností, zřejmě hledáte inspiraci, jak změnit interiér k nepoznání. Ovšem potřebujete cit pro design, abyste dokázali dokonale sladit veškeré vybavení. Co s výmalbou stěn? Jaké zvolit dveře, svítidla či bytové textilie?

Zorientovat se v nepřeberné nabídce dnešního trhu je opravdu nadlidský výkon. Jestliže pravidelně nesledujete, co právě letí v bytovém designu, můžete už jen výběrem nábytku šlápnout vedle. Obraťte se na specialisty, kteří mají přehled, co právě letí. Bytový designér se postará o proměnu interiéru od A do Z.

Bytový architekt do návrhu promítne vaše preference

V obydlí byste se měli cítit příjemně, a proto bytový architekt nejprve vyslechne vaše přání, co by podle vás měly jednotlivé místnosti mít, až potom provede návrh, v němž se promítnou vaše požadavky.

Ještě donedávna byl jen málokdo ochoten zaplatit za služby profesionála na interiér. Postupem času si však lidé začali uvědomovat, že nedokážou vytvořit místnost bez barevné přeplácanosti a ergonomických chyb. Bytový architekt se snaží navrhnout vybavení tak, aby bylo maximálně funkční.

Jste detailisté? Bytoví designéři také

Pokud jste v ostatních oblastech detailisté, dolaďte detaily i v samotném interiéru. Nedokážete to? Potom je bytový designér na místě. Ještě než mu zašlete poptávku, zjistěte si, s jakými materiály pracuje a jaký styl preferuje. Prohlédněte si jeho minulé návrhy bytových interiérů. Jakmile se vám zalíbí, potom vám nebude už nic bránit, abyste ho oslovili.

Jedním ze specialistů v Českých Budějovicích je studio InterierDESIGN, které patří pod křídla Bc. Ivety Hláskové. O projekci se ve společnosti stará Ing. Vojtěch Dušek.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 + 7 =