Domov

Bezdrátový rozhlas má široké možnosti využití ve veřejném i v soukromém sektoru

Všichni dobře známe ampliony, ze kterých se na mnoha místech ozývají nejrůznější hlášení. A obvykle příliš nepřemýšlíme nad tím, jak fungují. Nicméně minimálně těm starším z nás se vybavují tlampače vesnického veřejného rozhlasu rozmístěné na sloupech a navzájem propojené drátem. A i když je tento způsob instalace stále hojně využívaný, stále více se prosazuje moderní bezdrátový rozhlas.

Bezdrátový rozhlas dokáže spolehlivě nahradit stávající řešení

Technologický pokrok postupuje mílovými kroky. A obzvláště to platí v případě bezdrátových technologií. Výrazně se zvyšuje kvalita příjmu i šíření signálu. A přímo úměrně narůstá i dosah vysílání. Bezdrátový digitální rozhlas se tak dostává do popředí zájmu zejména tam, kde je nutné zajistit vysílání na území o velké ploše. Jeho velkou výhodou je, že odpadá náročné instalování drátu vedoucího od ústředny k jednotlivým amplionům. Opravdu kvalitním řešením je http://www.elmik.cz/bezdratovy-rozhlas.

Moderním obcím slouží bezdrátový rozhlas k zajištění bezpečnosti i informování občanů

Města i celá řada vesnic zajišťují informování občanů o novinkách, změnách a zajímavých událostech právě obecním rozhlasem, jednotlivé zprávy někdy prokládají i komerčními sděleními, která pomáhají vylepšit jejich rozpočet. Navíc ale obecní rozhlas slouží i k snadnému a okamžitému varování obyvatel v případě živelných pohrom, havárií, požáru a dalších mimořádných událostí.

Jaké jsou výhody digitálního bezdrátového rozhlasu od firmy EL-MIK?

Pro obce, které chtějí moderní a vysoce spolehlivé zařízení, je ideálním zařízením bezdrátový digitální rozhlas BIS III-digi. Instalaci i servis zajišťuje firma EL-MIK, která v oboru působí déle než čtvrt století. Má za sebou dlouhou řadu úspěšných projektů a zákazníkům dokáže najít optimální řešení. Kompletní informace o něm jsou k dispozici na adrese http://www.elmik.cz/bezdratovy-rozhlas.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − ten =