Domov

Bachovy esence mohou pomoci i vám

Bachovy květové esence už začínají být veřejnosti poměrně známé, ještě před nedávnem ale u nás o této přírodní metodě terapie moc lidí nevědělo. Fungují na jednoduchém, ale zato efektivním principu, navrací harmonii emocím a tím i našemu tělu. Bachových esencí je známo 38, za 39. se považují Bachovy krizové kapky složené z 5 esencí.

Bachovy kapky vyrovnají vaši emocionální nerovnováhu

Bachovy esence se připravují z planě rostoucích nejedovatých rostlin a stromů. Principem fungování je poznatek zakladatele této metody, doktora Bacha, že fyzické onemocnění vniká jako následek emocionální nerovnováhy. Hledal tedy systém, který by tuto rovnováhu efektivně upravoval. Vytvořil systém esencí, které sice nenahrazují lékařskou péči a nehodí se pro řešení akutních stavů ohrožujících život, mohou ale léčbu vhodně doplnit a pomoci při mnoha potížích. Ovlivnění psychiky může ovlivnit uzdravování. Bachovy květy jsou využívány jsou jak u lidí, tak i u zvířat, takže nejde jen o nějaký placebo efekt.

Esence působí na psychiku a tím i na fyzično

Bachovy květové esence působí na naše emoce, pomáhají naše pocity harmonizovat. Každá z esencí má jiná kritéria, vlastnosti a indikaci k použití. Jejich vhodný výběr je klíčový. Léčba nemá žádné kontraindikace. Bachovy kapky jsou vhodné dokonce i pro kojence, staré lidi, těhotné ženy nebo lidi účastnící se nějaké jiné léčby. Nelze se jimi ani předávkovat, nejsou návykové. Užívat se mohou krátkodobě i dlouhodobě, ředěné i neředěné.

Esence na stránce Lecivazahrada.cz

Ptáte se, kde Bachovy esence můžete koupit? Zkuste to na stránce Lecivazahrada.cz, kde najdete nejen Bachovy kapky, ale i krémy, spreje nebo bonbóny. Výbornou péči tedy můžete dopřát i své pokožce při různých potížích. K dostání jsou také specifické kombinace na nejčastější problémy, jako na vztek, hubnutí, učení, nespavost nebo vyčerpání.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − fifteen =