Děti

Autoškola v Praze jako první spustila inovativní online studovnu

Zorientovat se v nepřeberném množství akčních nabídek a vybrat kvalitní autoškolu je poměrně složité. Rozhodujícím faktorem by měla být kvalita výuky, nikoliv nejnižší cena, neboť právě průběh a náplň kurzu ovlivní váš život v roli řidiče. V následujících řádcích vám představíme moderní Autoškolu Student, která jako první v České republice spustila inovativní online studovnu pro žáky.

Autoškola Student se pyšní letitými zkušenostmi. Jejím posláním je poskytnout žákům perfektní služby, které jinde nenajdou. A to se společnosti bezpochyby podařilo, protože jako první v tuzemsku představila inovativní online studovnu.

Online studovna

A co si pod termínem „online studovna“ představit? Ve své podstatě se jedná o elektronický systém, který nabízí spoustu funkcí. V první řadě si můžete přes internet snadno rezervovat přednášku, které se chcete zúčastnit. Veškeré teoretické přednášky z pravidel provozu a údržby vozidla jsou přístupné právě v tomto systému. Pokud jste něco během výuky nepostřehli, můžete se k tomu vrátit ve studovně. Nechybí ani instruktážní videa, která vám znázorní, jak správně projet konkrétními křižovatkami či jak zvládat obtížní situace na silnicích.

Samozřejmostí jsou elektronické testy na nečistou. Vyzkoušíte si, jak to bude vypadat o závěrečné zkoušky. Současně můžete zhlédnout nejčastější chyby u zkoušek, jichž se žáci dopouští. Závěrem máte přístup k fakturaci a k přehledu jízd a absolvovaných přednášek.

Autoškola Student

Profesionální autoškola Praha zaměstnává deset proškolených lektorů, kteří mají k žákům lidský přístup. Nástupní místa jsou po celém hlavním městě. Vozový park tvoří automobily s maximálním stářím šest let. Veškerá vozidla prochází pravidelným servisem a jsou havarijně pojištěna.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 2 =