Domov

AAA Auto – zkušenosti: Dámy, chcete vyměnit auto?

Vybrat nové i ojeté vozidlo se může zdát jako nadlidský výkon, zejména pro ženy, jež jsou problematikou automobilů nepolíbené. Nastávající maminky touží po rodinném a prostorném SUV, mladé slečny s čerstvým řidičákem ocení spíše sportovnější design. Pakliže chcete současné, již dosluhující vozidlo vyměnit, ale nemáte dostatek finančních prostředků na zbrusu nový model, můžete se obrátit na autorizovaný autobazar.

Nejprve si ujasněte, v jakém automobilu byste chtěla jezdit. Pokud je dítě na cestě, jistě oceníte prostornost a úspornost vozidla Kia Sportage. Kompaktní SUV má přijatelnou pořizovací cenu a ojeté vozidlo s rokem výroby 2008 vyjde na 157 000 Kč.

Slečny, které preferují sportovnější modely, se nadmíru uspokojí se Škodou Octavií RS. Mladoboleslavská automobilka vyrábí sportovní varianty Škoda Octavie, u nichž je nezbytné počítat s vyšší pořizovací cenou. Ojetá Škoda Octavia RS 2.0TDI, rok výroby 2012, vyjde v autobazaru na 400 000 Kč.

Jaký vybrat autobazar?

V České republice působí spousta autobazarů. Některé jsou menší a regionálně zaměřené, jiné působí po celé republice. Významným autobazarem, který má v tuzemsku přední postavení, je AAA Auto. Tato společnost má na českém a slovenském trhu vybudovanou hustou síť poboček.

A mé osobní zkušenosti s AAA Auto? Před šesti měsíci jsme se rozhodli klasickou Škodu Fabiu přenechat nejstaršímu synovi a koupit si prostornější vůz. Upustili jsme od mladoboleslavského výrobce a vsadili jsme na německou kvalitu. S manželem nás nejvíce zaujal Volkswagen Passat Variant. Přišli jsme do nejbližšího autobazaru, kterým je právě AAA Auto. Ujal se nás ochotný obchodník, který nám ukázal bohatý vozový park. V nabídce nechyběl ani náš vytoužený vůz. Samozřejmě jsme absolvovali zkušební jízdu a manžel zhlédl technickou stránku vozidla. Nakonec jsme ve Volkswagenu Passat Variant odjížděli a automobil bez problémů slouží již půl roku.

Mohlo by zaujmout...