Životní styl

3GeNtlemani

V pátek navečer jsem zavítala do jednoho café baru v Praze, abych si poslechla vystoupení nového pěveckého uskupení a to tři mladé zpěváky, kteří si říkají 3GeNtlemani. Celý večer uváděl a moderoval Miroslav Hrabě a hlavním bodem večera, byl samotný křest 3GeNtlemanů a jejich oficiálních webových stránek. Kmotry křtu byli Petr Poláček a Petra Doležalová. Upoutávka na tuto akci slibovala večer plný, jak známých muzikálových melodií,  tak i popové či rockové písně.

Všechny písně byly v podání tří zpěváků, kteří se znají ze svého působení v muzikálu„Děti ráje“. Prvním, koho vám z této trojice stručně představím, je František Pytloun, zpěvák kterého já osobně mohla prvně vidět i slyšet zpívat, právě ve zmiňovaném muzikálu „Děti ráje“. Už tam se mi jeho vystoupení moc líbilo, ale teprve v ten páteční večer, jsem se mohla lépe zaposlouchat do jeho hlasu a uvědomit si tak, jak moc mi připomíná svou barvou hlasu Michala Davida, autora písniček, které celý muzikál „Děti ráje“ provází. Je nejen výborný zpěvák, ale také spoluautor hudby k muzikálu „Kapka medu pro Verunku“.

3Gentlemani zpívali písně samých gentlemanů

Během večera jsem v jeho podání slyšela například písně „Vůně ženy“, „Nejhezčí z nálezů a ztrát“ nebo i známou píseň Petra Nováka „já budu chodit po špičkách“. Další z gentlemanů je Vít Bečvář. Přestože i on je zkušený muzikálový zpěvák, já jsem jej slyšela zpívat poprvé.  A rozhodně jsem nebyla zklamaná. Nejen, že jsem si v jeho podání mohla poslechnout moji oblíbenou písničku „Nádherná láska“, ale třeba i píseň Jaromíra Nohavici „Pane prezidente“, nebo „Napadl sníh“ od Karla Plíhala, při kterých se doprovázel na kytaru a další krásné písně.

download

V neposlední řadě a třetí z gentlemanů je Lukáš Kellner. Nejmladší z této trojice, kterého jsem také slyšela zpívat poprvé. Lukáš zazpíval i anglicky a to třeba známý hit „Sandy“ z Pomády, rockovou pecku od Queenů „Show must go on“ nebo popovou baladu „Hero“ kterou jinak znám v podání Enriqua Iglesiase. A také mě interpretací mé oblíbené písničky nezklamal. Během večera také vystoupilo několik hostů. Jedním z nich byl Petr Poláček, kterého většina zná jako úspěšného účastníka Superstar a já ho slyšela i v „Dětech ráje“.

Znovu jsem se zaposlouchala do jeho typického jemného „chrapláku“ který se tak hodí pro rockovou baladu, kterou zazpíval. Ten večer kromě křtu a písní, byla na programu i dražba obrazu, jehož autorem byl František Pytloun a který se vydražil za 1400Kč,-. Tato částka poputuje na dobročinné účely. Pro mě osobně i pro mého kamaráda, který mi dělal doprovod, to byl opravdu příjemný zážitek. Celý večer jsme se díky GeNtlemenům i za přispění jejich hostů, výborně bavili a rádi si tento večer, při nějakém z dalších vystoupení této trojice zopakujeme.

Pokud i vy byste si rádi poslechli známé muzikálové hity a nejen ty, vřele doporučuji, si na některé z dalších vystoupení zajít.  

www.3gentlemani.cz

Mohlo by zaujmout...

2 Comments

  1. Milan Pospíšil says:

    Úžasné. Musím říci, že i styl humoru byl perfektní :-), hlavně dražba obrazu byla vydařená 🙂 Nakonec jí vyhrál tajemný pán v červeném tričku :-))

  2. Zuzana says:

    Byl to pěkně prožitý večer plný písní a humoru…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − sixteen =