Láska a vztahy

3 elegantní způsoby oživení intimních chvilek

Sex je opravdovým kořením života a rádi se mu věnujeme snad všichni. Dokážeme se oddat milostným hrátkám a zapomeneme na různé všední starosti, jež nás bohužel mohou trápit. I milostné opojení ale jednou skončí a nahradí ho šeď spojená se stereotypem. Že jste se do takovéto velmi nepříjemné situace dostala také? Pak neváhejte a čtěte dál, nabízíme vám totiž hned 3 optimální tipy, díky nimž se dokážete stále stejného sexu zbavit. Co víte, možná vás čeká ještě doslova gejzír vzrušení…

Síla přírodních afrodiziak

Už staří předkové dobře věděli, že příroda je mocnou čarodějkou, a sexshop ke zkvalitnění svého intimního života nepotřebovali. I dnes není problém volit prakticky jakákoli afrodisiaka, jimž vévodí španělské mouchy a nejrůznější vonné směsi. Vůbec se také nemusíte bát svůdného erotického prádla. Výborné jsou třeba korzety, případně i nějaké ty převleky za svůdné zdravotní sestry či učitelky. Takové provokativní představení jistě stojí za to.

Na postel raději zapomeňte

Máte-li milování spojené pouze s ložnicí a postelí, o mnohé příjemné a netradiční okamžiky se bohužel okrádáte. Vždyť užít si můžete kupříkladu v kuchyni přímo na pracovní desce. Stejně tak je vynikající koupelna. Tady není problém vyzkoušet i v poslední době tolik oblíbený anální kolík, který se líbí také mužům. Mnohé pány lákají i veřejná místa typu výtahu či zkušební kabinky v některém ze supermarketů. Fantazii se meze nekladou a vzrušení z toho, že vás může někdo přistihnout, je jedinečné. Hodně oblíbené jsou mimo jiné i sexuální aktivity v exteriéru, a to zejména v lese, případně na terase.

Pozvěte si pomocníka

Ne, na mysli nemáme dalšího muže. Bohatě vám postačí vibrátor. Je němý a mnohdy dokáže více než samotný chlap. Jestliže příliš neholdujete vibracím, postačí vám i moderní dildo. K dispozici je jich třeba v eshopu Růžový slon spousta.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven − nine =