Amenity to je Wellness + Spa + kvalitní ubytování
Krása, Zdraví

3 + 1 důvody, proč navštívit Amenity Wellness Spa ve Zlíně

Ať už je Zlín kousek od místa Vašeho bydliště či pouze jedním z míst, kterým projíždíte na své cestě, určitě se běžte podívat do Amenity Wellness Spa, zařízení, po jehož návštěvě budete psát podobně „oslavné“ příspěvky.

Ideální poloha

Amenity Wellness Spa leží na třídě Tomáše Bati, kousek od Městského divadla ve Zlíně, Univerzity Tomáše Bati a nákupního centra Zlaté jablko. Ať je již Vaším cílem jakékoliv místo ve Zlíně, z Amenity Wellness Spa to k němu bude už jen kousek.

Nadstandardní ubytování

Kvalitní ubytování ve Zlíně  neseženete hned, resp. o poznání hůře, než třeba v Praze či Brně. Amenity Wellness Spa dokáže splnit Vaše požadavky, ať už jsou jakékoliv. Posuďte sami podle vybavení pokojů, ve kterých je Vám k dispozici:

  • minibar
  • televize se satelitem
  • připojení k internetu
  • trezor
  • telefon

Luxusní wellness centrum

Jak již napovídá samotný název, Amenity Wellness Spa je zařízením, které svým klientům nabízí i možnost relaxace. Ve Wellness části tohoto zařízení je Vám k dispozici saunový svět, Amenity wellness Zlinkde je Vám k dispozici finská sauna, sanarium KLAFS, solná parní lázeň, bylinná parní lázeň a samozřejmě ochlazovací bazén. Dominantou wellness centra je velký whirpool bazén. Pokud toužíte po absolutním klidu, je Vám k dispozici relaxační místnost s opravdu luxusními lehátky (máme vyzkoušeno na vlastní kůži) a vodními matracemi

Celý tento článek vzniká na základě vlastní zkušenosti autora, jemuž se do mysli kromě vybavení vryl i místní bar a v něm podávané sendviče, které byly opravdu luxusní. Pokud máte cestu po třídě Tomáše Bati, určitě se sem na jeden stavte.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + 15 =