Krása

2 domácí přístroje, které dohromady mají 8 funkcí pro podporu vaší krásy!

Za dokonalým vzhledem se skrývá hodně času a většinou i dost velká suma peněz. Procedury, které jako ženy musíme ke zdokonalení krásy podstoupit v kosmetickém salonu, jsou někdy až přehnaně drahé. Jistě proto i vy oceníte tip na 2 unikátní přístroje, které dohromady nabízí 8 funkcí pro podporu krásy. Zvládnou více než kdejaká kosmetička a stojí jen zlomek toho, co byste v salonu utratila.

Kouzelník Nexon Beauty 5v1

Prvním z nich je multifunkční přístroj Nexon Beauty. Zvládá 5 různých funkcí. Oceníte ho při každodenním čištění pleti. Nabízí hloubkové čistění, takže se konečně zbavíte černých teček, akné a dalších problémů. Nexon Beauty funguje také jako epilátor na obličej. Prostě už nikdy nebude vaši tvář hyzdit knírek či jiné chloupky. Epilátor si hravě poradí i s 0,005 cm krátkými chloupky! Další součástí přístroje je hlavice pro masáž obličeje. Vydává až 750 pulzů za minutu. Díky masáži se pokožka dokonale prokrví a bude pevnější. Čtvrtá hlavice funguje jako dámský holící strojek. Snadno oholíte i problematická místa, jako jsou třísla. Pátá hlavice se používá jako bruska na paty. Má brusný váleček s rotací 360°. Ztvrdlou kůži na patách odstraní rychle, šetrně a bezbolestně. Proč ho mít? Koupíte si 5 přístrojů v jednom, už nikdy nebudete zbytečně utrácet za procedury v salonu! Přístroj je velmi šetrný. Vhodný je i pro ty, kdo mají citlivou pokožku!

Nexon Nail 3v1 pro dokonalý vzhled rukou

Nezáleží na tom, jestli pracujete v kanceláři, ve výrobě u pásu nebo třeba ve škole. Vaše ruce jsou každý den vidět. Pěstěné ruce ženy vypadají přitažlivě, neupravené odpudivě. Pořídíte-li si domů přístroj Nexon Nail 3v1, zvládnete perfektní úpravu nehtů během několika minut. Nexon Nail 3v1 má 3 funkce:

Kde koupit?

Oba přístroje má v nabídce internetová drogerie Xantea.cz. Při nákupu nad 1500 Kč budete mít poštovné zdarma a zboží si lze vyzvednout na více než 130 odběrných místech.

Mohlo by zaujmout...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine − 9 =